preloder
0
  • Nie masz nic w koszyku.

Kuchnia

Napisanie i publikacja artykułu z linkiem SEO w treści. Tekst zostanie umieszczony na stronie związanej z gastronomią i kulinariami. Wszystkie artykuły pisane są od podstaw przez doświadczonych copywriterów.

Szczegóły:

  • Objętość publikacji: 2 500 znaków
  • Artykuł ze zdjęciem: TAK
  • Czas emisji artykułów: Bez ograniczeń

Możesz zamówić 3 publikacje w 3 różnych serwisach z tej kategorii.

79.00 199.00 

Clear

Miejsce publikacji

Strony pakietów tematycznych to branżowe serwisy, w których oprócz tekstów redakcyjnych, umieszczamy artykuły sponsorowane.

Przykładowa strona z pakietu:

Efekt SEO

Nasze pakiety wpływają na wzrost pozycji w Google i szybsze indeksowanie stron. Łączymy to, co najważniejsze w link buildingu - dobre parametry domeny i wartościowy content. W tekstach rekomendujemy wykorzystanie tylko jednego odnośnika, co przekłada się na większą skuteczność. Zalecamy również zróżnicowanie rodzaju linków poprzez użycie linków z frazą, brandowych i tych z adresem www. Dodatkowo, wspieramy naszych klientów przy wyborze słów kluczowych i optymalizacji SEO. Działamy w branży od ponad 10 lat i lubimy dzielić się wiedzą.

Efekt reklamy i PR

Dostarczając czytelnikom wartościową treść związana z promowaną usługą, czy produktem, zwiększamy świadomość marki i kierujemy użytkowników na strony docelowe firmy. Nasze publikacje można wykorzystać jako element Content Marketingu i budowania wizerunku przedsiębiorstwa. Nadają się do publikowania w firmowych kanałach social media, mogą być idealnym uzupełnieniem działań pionu marketingu i public relations. Cały czas rozwijamy zasięgi naszych stron, więc artykuły trafiają do coraz większej liczby odbiorców.

Z naszych usług korzystają liderzy w swoich branżach

//www.morelink.pl/wp-content/uploads/2018/04/all1.png
//www.morelink.pl/wp-content/uploads/2018/04/bio2.png
//www.morelink.pl/wp-content/uploads/2018/04/for1.png
//www.morelink.pl/wp-content/uploads/2018/04/ess1.png

Dodatkowe informacje

Ilość

1 publikacja, 2 publikacje, 3 publikacje