preloder
0
  • Nie masz nic w koszyku.

Prowadzenie bloga

Zajmujemy się kompleksową obsługą blogów firmowych. Publikujemy wysokiej jakości artykuły związane z branżą, w której działa zamawiający. Dbamy o to, by dostarczana treść była zoptymalizowana pod kątem SEO i odpowiednio podlinkowana. Zwiększa to ruch z wyszukiwarki Google i buduje autorytet ekspercki firmy.

Otrzymujesz:

  • 4 publikacje miesięcznie ze zdjęciem o minimalnej długości 2 500 znaków
  • Aktualizacja CMS i wsparcie techniczne
  • Podlinkowanie wewnętrzne i zewnętrzne wpisów
  • Konsultacje SEO

790.00 2,949.00 

Clear

10 lat doświadczenia

Od ponad dekady dostarczamy wysokiej jakości treści na potrzeby stron firmowych i w ramach realizowania strategii content marketingu. Nasi copywriterzy to specjaliści w wielu dziedzinach. Dzięki temu, bazując na dokładnym reaserchu i konsultując tematy ze zleceniodowcami, wspieramy firmy w budowaniu eksperckiego wizerunku na łamach witryn firmowych i poprzez akcje partnerskie na portalach zewnętrznych. Dodatkowo świadczymy usługi SEO, dzięki temu masz pewność, że wpisy na blogu będą napisane zgodnie ze sztuką i zostaną sprawnie zaindeksowane w wyszukiwarce Google.

Wsparcie techniczne

Jeśli Twój blog działa w oparciu o jeden z popularnych systemów CMS, możesz liczyć na nasze wsparcie techniczne. Zadbamy o to, by skrypt był na bieżąco aktualizowany, będziemy wykonywać kopię wszystkich treści na stronie. Dodatkowo jesteśmy do dyspozycji podczas konsultacji zmian na stronie, czy konieczności wprowadzenia nowych funkcjonalności w obrębie Twojej witryny firmowej. Wiemy jak optymalizować serwisy, by zwiększać ich widoczność w wyszukiwarkach, więc możesz liczyć na nasze wsparcie.

Efekt SEO

Mamy doświadczenie w doborze tematyki i tworzeniu treści, które oprócz budowania wizerunku firmy, zwiększają ruch na stronie. Ciekawie napisane artykuły nadają się do publikowania na platformach social media, ale też zwiększają widoczność w Google. Wpisy na blogu będą wyposażone w linkowanie wewnątrz domeny, które pozytywnie wpłynie na pozycje podstron ofertowych i produktowych. Dodatkowo zapewniamy linkowanie zewnętrzne z naszego prywatnego zaplecza SEO.

Z naszych usług korzystają liderzy w swoich branżach

//www.morelink.pl/wp-content/uploads/2018/04/all1.png
//www.morelink.pl/wp-content/uploads/2018/04/bio2.png
//www.morelink.pl/wp-content/uploads/2018/04/for1.png
//www.morelink.pl/wp-content/uploads/2018/04/ess1.png