preloder
0
  • Nie masz nic w koszyku.

1. Rozwój sieci serwisów

Własny content

W naszej sieci serwisów znajdują się strony z tylko wartościową treścią. Publikujemy artykuły kierowane do ludzi, nie robotów indeksujących Google. Wysokiej jakości publikacje pozwalają budować ruch organiczny, a zależy nam na wzroście liczby odwiedzin serwisów. Artykuły sponsorowane stanowią tylko część treści pojawiających się na stronach.

Szata graficzna

Staramy się, by każda z naszych stron odpowiadała aktualnym standardom technicznym i wizualnym. Co jakiś czas odświeżamy szaty graficzne serwisów i blogów, by prezentowana na nich treść była łatwo dostępna z każdego urządzenia. Optymalizujemy nasze strony na potrzeby SEO i przejrzystości na urządzeniach mobilnych.

Linkowanie

Nawet najciekawsza treść nie zdobędzie czytelnictwa bez odpowiedniej promocji. Strony naszej sieci są systematycznie linkowane. W miarę możliwości staramy się pozyskiwać wysokiej jakości odnośniki z różnych źródeł. Zapewnia to lepsze parametry domeny, które przekładają się na większą moc linka w treści artykułu sponsorowanego.

2. Publikacja

Research

Bazując na wytycznych od klienta co do treści artykułu i słów kluczowych, zbieramy informacje potrzebne do stworzenia publikacji. Analizujemy stronę, która będzie linkowana, a także sprawdzamy dostępne w internecie materiały, które pomogą napisać wartościowy merytorycznie tekst.

Pisanie artykułu

Nasi copywriterzy mają blisko 10-letnie doświadczenie w pisaniu atrakcyjnych tekstów zgodnych z zasadami SEO. Dbamy o odpowiednie nasycenie słów kluczowych, używanie popularnych zwrotów, stosujemy śródtytułu i boldowanie. Publikacja ma wydźwięk pozytywny lub merytorycznie neutralny. Nie przyjmujemy zleceń na teksty, które mogą szkodzić konkurencji.

Dodanie wpisu

Artykuły publikujemy na stronach pakietu tematycznego. Dbamy o to, by wpis był odpowiednio wyświetlany. Używamy oznaczenia kategorii, tagów, tworzymy akapity. W treść wplatamy zdjęcie nawiązujące do tematu publikacji. W każdym tekście zamieszczamy link do promowanej strony. Rekomendujemy użycie jednoego odnośnika w jednej publikacji. Doradzamy użycie różnego rodzaju anchorów - brandowych, adresu i haseł.

3. Raport

Adresy publikacji

Po wykonaniu usługi dostarczamy raport z adresami wpisów. Realizacja zlecenia trwa zwykle 7-10 dni, w zależności od skomplikowania tematyki lub specjalnych wytycznych Klienta. Aby zachować przewagę unikalnego wpisu, nie polecamy kopiować treści artykułów na inne strony. Pozwoli to uniknąć tzw. "double content".

Wskazówki SEO

Nie sprzedajemy tylko produktu, ale kompleksową usługę. Każdy z naszych Klientów może liczyć na indywidualne, podstawowe wskazówki związane z optymalizacją jego strony lub doborem fraz. Chcemy, aby nasze publikacje zwiększały widoczność promowanych stron. A to jest tylko możliwe dzięki połączeniu działań off-site i on-site.

Cykliczność

Standardowo każdy pakiet tematyczny to 3 publikacje na oddzielnych stronach. W naszej sieci mamy jednak więcej stron związanych z jedną tematyką. Dlatego możliwe jest ponawianie zamówień pakietów, a wpisy dodawane będą na innych stronach. Możemy też przeprowadzać cykliczny link building rozłożony w dłuższych odstępach.